تجهیزسولار یک فروشگاه کامل از تجهیزات نیروگاه خورشیدی و پکیج برق خورشیدی جدا از شبکه است. برخی از اقلام موجود در سایت بدون قیمت و موجودی نا مشخص است که می توانید پس از تماس با کارشناسان فروش تجهیزسولار از موجودی و قیمت آن آگاه شوید. برای ثبت سفارش می توانید به یکی از سه روش زیر عمل نمایید:

  • ثبت سفارش از طریق خود فروشگاه و به صورت خودکار
  • ثبت سفارش تلفنی
  • ثبت سفارش از طریق ارسال استعلام به آدرس ایمیل ( برای استعلام و درخواست های رسمی )

ثبت سفارش از طریق وبسایت

در این روش شما می توانید پس از ثبت نام در فروشگاه، اقلام مورد نظر را انتخاب و سپس ثبت سفارش نمایید. در این مرحله کارشناسان فروش تجهیزسولار، موجودی انبار را چک و پیش فاکتور تجهیزات را برای شما ارسال خواهند کرد. سپس پس از تایید سفارش توسط شما و پرداخت مبلغ سفارش کالا برای شما ارسال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه های روش های پرداخت و روش های ارسال کالا مراجعه نمایید.

 

ثبت سفارش تلفنی

در این روش شما می توانید پس از تماس با کارشناسان تجهیزسولار، اقلام مورد نظر خود را ثبت سفارش نمایید و پس از آن کارشناس مربوطه، پیش فاکتور اجناس را برای شما ارسال خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه های تماس با ما، روش های پرداخت و روش های ارسال کالا مراجعه نمایید.

 

ثبت سفارش از طریق ایمیل

در صورتی که قصد ارسال فایل استعلام و درخواست کالای رسمی دارید می توانید فایل مورد نظر را از طریق ایمیل فروشگاه به آدرس order@tajhizsolar.com برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان فروش تجهیزسولار در سریع ترین زمان ممکن پیش فاکتور اقلام را برای شما ارسال نمایند.