به دلیل وجود نوسانات شدید ارز در بازار و همچنین وارداتی بودن بیشتر تجهیزات موجود در فروشگاه، بسیاری از کالا های موجود در تجهیزسولار فاقد قیمت بوده که شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان فروش تجهیزسولار تماس حاصل نمایید

خیر. تمامی فرایند خرید و فروش در تجهیزسولار به صورت غیر رسمی صورت می گیرد مگر اینکه خود مشتری نیاز به فاکتور رسمی داشته باشد. گفتنی است برای خرید های کوچک فاکتور رسمی صادر نخواهد شد.

بیشتر محصولات موجود در سایت شامل گارانتی هستند اما برای اطلاع دقیق از گارانتی و مدت زمان آن لطفا قبل از خرید با کارشناسان تجهیزسولار در تماس باشید

تمامی اقلام خریداری شده به روش های معمول پستی مانند پست پیشتاز، تیپاکس، باربری، ترمینال و یا به صورت مستقیم برای مشتریان ارسال می شود که مشتری قبل از خرید می تواند روش ارسال را انتخاب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارسال محصولات به صفحه روش های ارسال کالا مراجعه نمایید.

تمامی مشتریان عزیز می تواند تا ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا، آن را تست و در صورت وجود مشکل، آن را به کارشناسان تجهیزسولار اطلاع دهند. در صورتی که اقلام ارسال شده دارای مشکلی باشند، تجهیزسولار محصول را پس گرفته و مجدد محصول را برای شما ارسال می کند.

در صورتی که محصولات ارسال شده از سوی تجهیزسولار دارای هیچ مشکلی نباشد، متاسفانه امکان مرجوع کردن کالا وجود نخواهد داشت